Technologia na miarę szyta

Wiele osób zastanawia się czy istnieje szansa na to, by rozwiązania technologiczne z których korzystamy były lepiej do nas samych i naszych cech osobowych dopasowane. Obecnie bowiem nie ma za bardzo szans na to, by spersonalizować takie elementy jak telefon czy komputer inaczej niż wybrać po prostu jeden z dostępnych na półkach modeli. Część osób jednak jest mocno zakręcona na punkcie posiadania rzeczy wyjątkowych, dlatego też stara się za wszelką cenę uzyskiwać rzeczy wyjątkowe w każdym zakresie życia. nie jest to rozwiązanie tanie, bowiem jak każdy wie to tylko masowa produkcja pozwala na ograniczenie kosztów do minimum i każde przestawienie taśmy produkcyjnej dla krótkich serii generuje dodatkowe koszty dlatego konieczne jest przerzucenie ich na klienta celem osiągnięcia zysku. Dążenie do zysku jest elementem jak najbardziej naturalnym, tym bardziej kiedy w grę wchodzi dobrej jakości technologia. Jednak mamy na świecie niewielki procent osób, które nie muszą się o pieniądze martwić jeszcze przez dwa czy trzy pokolenia – takie osoby nie mają już niemal co robić z pieniędzmi, więc decydują się na rozwiązania, które im się podobają, ale muszą one być dedykowane jedynie im. Podobnie ma się rzecz z unikalnymi i krótkimi seriami drogich samochodów. One również powstają nieraz na indywidualne zamówienie – zgodnie z życzeniami klienta życzenia w zakresie technologii na razie jeszcze rzadko kiedy się spełniają, tym bardziej, ze masowa produkcja wciąż dyktuje nam pewne standardy i narzuca rozwiązania.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: