Nowoczesne komputery osobiste

Wystarczyło zaledwie kilkadziesiąt lat, aby komputery osobiste zawojowały świat i stały się nieodłączną częścią życia każdego z nas. Jeszcze w latach 50. Czy 60. XX wieku nikt nie spodziewał się, że będą one ułatwiały pracę i umożliwiały rozrywkę większości ludzi na całym świecie. Początkowo sądzono, że komputery podbiją jedynie firmy wszelkiego rodzaju i ułatwią pracę milionom ludzi – dziś wiadomo jednak, że również w domu służą one nam wszystkim do komunikacji z innymi ludźmi (oddalonymi często od nas o tysiące kilometrów) czy do rozrywki. Dziś nikt już nie wyobraża sobie życia bez internetu, maili i popularnych portali społecznościowych. W ciągu zaledwie kilkunastu lat przyzwyczailiśmy się do tego, że wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania możemy znaleźć w sieci. Internet jest potężna siłą, która z roku na rok zyskuje na potędze. Firmy, które powstają i działają w sieci właśnie, przynoszą milionowe zyski i znajdują swoich klientów na całym świecie, rynek usług internetowych wciąż się zatem rozwija.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: